Mano paskyra
0
Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

PIRKIMO-PARDAVIMO ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE

WWW.SICILIANA.LT TAISYKLĖS

 

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios Elektroninės prekybos taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privaloma ir neatsiejama prekių užsakymo (toliau – Užsakymas) ir / ar prekių pirkimo-pardavimo sutarties (toliau – Sutartis), sudaromos tarp UAB „Siciliana“, veikiančios pagal bendrovės įstatus, elektroninės parduotuvės (toliau – e. parduotuvė) www.siciliana.lt (toliau – Pardavėjas) ir pirkėjo (toliau – Pirkėjas) dalis, supažindinanti Pirkėją su Pardavėjo e. parduotuvės prekių pirkimo-pardavimo sąlygomis.

1.2. Pirkti Pardavėjo e. Parduotuvėje turi teisę:

1.2.1. Ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus veiksnūs fiziniai asmenys;

1.2.2. Nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo lėšomis;

1.2.3. Visi juridiniai asmenys;

1.2.4. Visų aukščiau nurodytų asmenų tinkamai įgalioti atstovai.

1.3. Prekių  kainos, nurodytos Pardavėjo e. parduotuvės prekių kataloge, galioja tik perkant / užsakant šias prekes Pardavėjo e. parduotuvėje.

1.4. Pirkėjas, norėdamas naudotis Pardavėjo e. parduotuvės paslaugomis, pirmiausia turi išsirinkti patikusią prekę iš siūlomų Pardavėjo e. parduotuvėje. Pasirinkus prekę, ji dedama į krepšelį. Kai prekė jau krepšelyje, pasirenkama „Pirkti“ ir užpildomi bei pateikiami registracijos duomenys. Pirkėjas  apmoka užsakytas prekes vienu iš Pardavėjo siūlomų būdų. Pirkėjo pervestas pinigines lėšas įskaičius Pardavėjo atsiskaitomojoje sąskaitoje, Pardavėjas pradeda vykdyti prekių užsakymą.

1.5. Pirkėjo / Pardavėjo pateikti duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono nr., el. pašto adresas ir kt.) yra naudojami tik įsipareigojimams tarp Pirkėjo ir Pardavėjo vykdyti ir interesams apginti. Šie duomenys negali būti atskleidžiami tretiesiems asmenims, išskyrus LR įstatymų numatytus atvejus.

2. Privatumo politika

2.1. Užsisakyti prekes e. parduotuvėje Pirkėjas gali dviem būdais:

2.1.1. Užsiregistruodamas šioje e. parduotuvėje, įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį;

2.1.2. Nesiregistruodamas šioje e. parduotuvėje.

2.2. Pirkėjas, užsakydamas prekes tiek 2.1.1., tiek 2.1.2. Taisyklių punktuose numatytais būdais, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.

2.3. Pirkėjas, patvirtindamas šias Taisykles, sutinka, jog 2.2. punkte nurodyti jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo e. parduotuvėje Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

2.4. Pirkėjas, sutikdamas, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių pardavimo Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje tikslu, taip pat sutinka, kad jo nurodytais el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti.

2.5. Pirkėjas, nepageidaujantis, kad jo el. pašto adresas būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu ar, kad jo telefono numeris būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu, turi informuoti apie tai Pardavėją, iš Taisyklių 2.2. punkte numatyta tvarka nurodyto el. pašto adreso išsiųsdamas pranešimą el. pašto adresu, 10 punkte nurodytu Pardavėjo rekvizituose.

2.6. Pardavėjas patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo e. parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas Taisyklių 2.5. punkte nurodyta tvarka praneša, kad nepageidauja, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu) tikslais.

2.7. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

2.8. Siekiant, kad Pirkėjui būtų suteiktos pilnavertės e. parduotuvės paslaugos, Pirkėjo kompiuteryje (įrenginyje) Pardavėjas įrašo informaciją – slapukus. Įrašytą informaciją Pardavėjas naudoja Pirkėjo kaip ankstesnio e. parduotuvės lankytojo atpažinimui, informacijos apie pirkinius, įdėtus į Pirkėjo prekių krepšelį, išsaugojimui, svetainės lankomumo statistikos rinkimui. Pirkėjas turi galimybę peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) Pardavėjas įrašo, ir gali ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Pirkėjas taip pat turi teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) jo kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju tam tikros e. parduotuvės funkcijos jam gali būti neprieinamos. Pirkėjas, sutikdamas su Taisyklėmis, kartu sutinka, kad jo kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Šį sutikimą Pirkėjas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus ar kreipdamasis į Pardavėją e. parduotuvėje nurodytais kontaktais.

3. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymas

3.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamą (-as) prekę (-es) ir suformavęs savo užsakomų prekių kiekį, paspaudžia nuorodą „Pirkti“ ir kitame lange užpildo Pirkėjo informaciją bei paspaudžia mygtuką „Toliau“. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo yra saugoma Pardavėjo duomenų bazėje.

3.2. Pardavėjas nėra įsipareigojęs atskirai pranešti Pirkėjui apie savo sutikimą sudaryti sutartį. Laikoma, kad Pardavėjas patvirtina užsakymą nuo momento, kai pradeda jį vykdyti.

3.3. Sudarius Pirkimo-pardavimo sutartį, Pirkėjo užsakymo atlikimo metu nurodytas prekių asortimentas, jų kiekis, kaina, pristatymo laikas bei kitos sąlygos yra privalomos abiems šalims ir tampa neatskiriama sutarties dalimi.

4. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

4.1. Pirkėjas turi teisę pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš Pardavėjo e. parduotuvės kataloguose pateikiamų.

4.2. Pirkėjas pareiškia, kad naudodamasis Pardavėjo e. parduotuvės paslaugomis, sutinka su šiomis Elektroninės prekybos Taisyklėmis ir įsipareigoja jų besąlygiškai laikytis.

4.3. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą prekėms ir sudarydamas sutartį su Pardavėju, įsipareigoja pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Pasikeitus Pirkėjo duomenims, Pirkėjas įsipareigoja apie tai informuoti Pardavėją per 24 (dvidešimt keturias) valandas Pardavėjo rekvizituose nurodytu el. pašto adresu. Pirkėjui tinkamai nepranešus apie duomenų pasikeitimą, Pardavėjas užsakymą vykdo paskutiniais jam žinomais Pirkėjo duomenimis. Šiuo atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti bet kokias pretenzijas dėl užsakymo vykdymo, netinkamo vykdymo ir / ar nevykdymo.

4.4. Pirkėjas atsako už visus teisėtus ir neteisėtus veiksmus, atliktus naudojantis Pardavėjo e. parduotuve.

4.5. Pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes ir sumokėti už jas sutartą sumą. Jei Pirkėjas be svarbių priežasčių atsisako priimti pristatytas prekes, jis įsipareigoja per 5 (penkias) kalendorines dienas padengti Pardavėjui prekių pristatymo ir grąžinimo bei kitas patirtas išlaidas.

4.6. Pirkėjui vėluojant grąžinti šių Taisyklių 4.5. punkte nurodytas Pardavėjo patirtas išlaidas, Pirkėjo atžvilgiu skaičiuojami 0,3 proc. dydžio delspinigiai nuo vėluojamos grąžinti sumos už kiekvieną pavėluotą dieną. Pavėluoto apmokėjimo atveju, kiekviena Pirkėjo sumokama suma, nepaisant mokėjimo dokumente nurodytos mokėjimo paskirties, pirma eile nukreipiama priskaičiuotiems delspinigiams padengti. Sekančios sumos užskaitomos kaip išlaidų grąžinimas.

4.7. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo asmens, registracijos ir užsakymo duomenų. Pardavėjas neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Pirkėjo duomenimis.

5. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

5.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti galimybę Pirkėjams naudotis e. parduotuvės paslaugomis, kurios veikimo sąlygas nustato šios Taisyklės ir kitos e. parduotuvėje numatytos sąlygos.

5.2. Pardavėjas įsipareigoja, kad visos prekės yra tinkamos kokybės, t. y. prekių savybės nėra blogesnės, nei numatyta prekių aprašyme.

5.3. Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjo įsigytas prekes pristatyti nurodytu adresu, remdamasis sąlygomis, nurodytomis konkrečiame pasiūlyme, arba kurias apibrėžia šios Taisyklės.

5.4. Kai dėl nenumatytų aplinkybių Pardavėjas negali pristatyti e. parduotuvėje įsigytos prekės, Pardavėjas turi teisę nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį, apie tai prieš penkias kalendorines dienas raštu informuodamas Pirkėją.

5.5. Pardavėjas neatsako už prekių pristatymo terminų pažeidimus, jei jie atsitiko dėl prekes pristatančio pašto ar kurjerių tarnybos kaltės.

5.6. Jeigu registracijos, užsakymo pateikimo ir / ar sutarties su Pardavėju sudarymo metu ar vėliau Pirkėjas pateikia melagingus, netikslius, klaidinančius ar ne visus reikalaujamus pateikti duomenis, arba nesilaiko kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, Pardavėjas turi teisę nedelsiant panaikinti Pirkėjo užsakymą ir apriboti Pirkėjui teisę naudotis Pardavėjo e. parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

5.7. Pardavėjas turi teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Pirkėjo užsakymo registraciją, vykdymą ir / ar naudojimąsi e. parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Pirkėjas užsiima neleistina veikla ar kitaip bando pakenkti Pardavėjo e. parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.

5.8. Esant Pirkėjo įsiskolinimui, įsiskolinimo išieškojimui Pardavėjas turi teisę pasitelkti trečiuosius asmenis ir / ar perduoti duomenis apie Pirkėjo nemokumą tretiesiems asmenims. Šiuo atveju išieškojimo išlaidos tenka Pirkėjui.

5.9. Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be išankstinio įspėjimo savo nuožiūra sustabdyti, pildyti, keisti šias Taisykles ir kitus su Taisyklėmis susijusius dokumentus, apie tai informuodamas Pirkėją e. parduotuvėje. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami e. parduotuvės sistemoje.

6. Prekių aprašymai, kaina, atsiskaitymo tvarka ir terminai

6.1. Parduodamų prekių ypatybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme. Pardavėjas neatsako už tai, kad e. parduotuvėje esančių prekių spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formos ir spalvos.

6.2. Prekių aprašymai bei instrukcijos Pardavėjo pateikiami lietuvių kalba. Kai kurie prekių aprašymai ir / ar instrukcijos yra verstiniai iš prekės gamintojo šalies kalbos, todėl ne visada tapatūs prekių gamintojo pateikiamiems originalo kalba.

6.3. Prekių kainos e. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM.

6.4. Pirkėjas atsiskaito už įsigytas prekes vienu iš šių būdų:

6.4.1. Mokėjimo sistema Paysera;

6.4.2. Elektroninės bankininkystės sistemomis.

6.5. Pirkėjas, atsiskaitydamas elektroninės bankininkystės sistemomis, įsipareigoja už prekes atsiskaityti nedelsdamas. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas ruošti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

7. Prekių pristatymas

7.1. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Tuo atveju, jeigu yra nesklandumų su pristatymu, Parduotuvė įsipareigoja susisiekti su Pirkėju ir rasti geriausią sprendimą.

7.2. Standartinis prekių pristatymo laikas yra nuo 1 (vienos) iki 5 (penkių) darbo dienų. Į pristatymo laiką neįskaičiuojamas prekės paruošimo siuntimui laikas, todėl atskirais atvejais bendras pristatymo laikas gali pailgėti 1 (viena) ar 2 (dviem) darbo dienomis. Kai kurių prekių pristatymo laikas gali būti skirtingas (dažniausiai ilgesnis), tai reiškia, jog prekė turi atkeliauti tiesiai iš gamintojo, kas atitolina prekės išsiuntimo laiką.

7.3. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

7.4. Jei nėra galimybės užsakytų prekių pristatyti viena siunta, Pardavėjas turi teisę pristatyti prekes keliomis siuntomis.

7.5. Prekės, užsakytos Parduotuvėje, pristatomos šiais būdais:

7.5.1. LP Express kurjeris;

7.5.2. LP Express paštomatai;

7.5.3. Lietuvos paštas.

7.6. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų Pardavėjui dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

7.7. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Pirkėjas privalo surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą ir nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją.

7.8. Tais atvejais, kai priėmus prekes Pirkėjas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamos prekės, jis privalo nedelsiant apie tai informuoti Pardavėją.

8. Prekių keitimas ir grąžinimas

8.1. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ ir 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

8.2. Pirkėjas per septynias darbo dienas po prekių perdavimo dienos turi teisę grąžinti e. parduotuvėje įsigytą kokybišką prekę (-es) ir atgauti už ją (jas) sumokėtus pinigus arba pakeisti prekę (-es) kitomis analogiškomis kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo prekėmis.

8.3. Pirkėjas, norėdamas keisti ar grąžinti prekę (-es), privalo pranešti apie tai Pardavėjui raštu (el. paštu info@siciliana.lt, nurodydamas pageidaujamą grąžinti prekę – užsakymo numerį, prekės pavadinimą bei prekės kodą) ne vėliau kaip per septynias darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.

8.4. Prekės (-ių) keitimo ar grąžinimo patvirtinimas Pirkėjui bus išsiųstas jo nurodytu el. paštu. Jeigu Pirkėjas negauna patvirtinimo per dvidešimt keturias valandas, Pirkėjas privalo kreiptis į Pardavėją telefonu Nr. +370 612 19922. 

8.5. Pirkėjas per tris darbo dienas nuo Sutarties atsisakymo dienos privalo grąžinti Pardavėjui įsigytą prekę, atitinkančią šių Taisyklių 6. punkto kriterijus, jeigu prekė buvo pristatyta.

8.6. Pirkėjas gali pasinaudoti šių Taisyklių 8.2. punkte nustatyta teise, jeigu:

8.6.1. Prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos;

8.6.2. Prekė yra pilnai sukomplektuota;

8.6.3. Prekė yra toje pakuotėje, kurioje buvo perduota Pirkėjui. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

8.7. Prekės keitimo ar grąžinimo atveju, prekė turi būti grąžinta Pardavėjui adresu Baltaragio g. 19-10, Kaunas.

8.8. Keičiamų ar grąžinamų prekių transportavimo išlaidos tenka Pirkėjui.

8.9. Pardavėjas, gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę, per penkiolika dienų įsipareigoja informuoti Pirkėją, ar prekė atitiko grąžinimo kriterijus.

8.10. Jei grąžinama prekė atitinka grąžinimo kriterijus, Pirkėjo už prekę sumokėti pinigai grąžinami per penkiolika dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

8.11. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo keičiamas ar grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių keitimo ir grąžinimo sąlygų.

9. Baigiamosios nuostatos

9.1.Visos sutartys tarp Pirkėjo ir Pardavėjo galioja iki visiško įsipareigojimų pagal jas įvykdymo.

9.2. Jeigu Pirkėjas nesutinka su nauja Taisyklių redakcija, daliniais papildymais, pakeitimais, Pirkėjas turi teisę jų atsisakyti, su sąlyga, kad praranda teisę naudotis e. parduotuvės paslaugomis.

9.3. Jei po Taisyklių pakeitimo Pirkėjas ir toliau naudojasi e. parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad jis sutinka su nauja Taisyklių redakcija, daliniais pakeitimais ar papildymais.

9.4. Visi nesutarimai dėl šių Taisyklių ir iš jų kylančių įsipareigojimų vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

9.5. Nei viena iš Šalių neatsako už visišką arba dalinį savo įsipareigojimų nevykdymą pagal šią Sutartį, jeigu tai buvo sąlygota priežasčių, kurios, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais, laikomos nenugalimos jėgos aplinkybėmis. Šalis, kuri dėl nenugalimos jėgos (Force Majeure) aplinkybių negali vykdyti prisiimtų įsipareigojimų, privalo nedelsiant el. paštu pranešti kitai Šaliai apie nenugalimos jėgos aplinkybės atsiradimą bei jos įtaką Sutarties įvykdymui ir pasibaigimui. Šalis, nepranešusi nedelsiant kitai Šaliai apie aplinkybes, negali jomis remtis kaip atleidimo nuo atsakomybės už Sutarties neįvykdymą pagrindu.

9.6. Šalys susitaria vadovautis Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintomis „Atleidimo nuo atsakomybės esant nenugalimos jėgos (Force Majeure) aplinkybėmis“ taisyklėmis.

9.7. Pasibaigus nenugalimos jėgos aplinkybėms, Šalys privalo įvykdyti savo įsipareigojimus.

10. Pardavėjo rekvizitai

UAB „Siciliana“

Įmonės kodas: 304291410

PVM mokėtojo kodas: LT100010269613

Adresas: Baltaragio g.  19-10, LT-46119 Kaunas

Mobilus telefonas: +370 612 19922

El. pašto adresas: info@siciliana.lt