Mano paskyra
0
Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Labas!

Esu Eglė, „Sicilianos“ įkūrėja ir vadovė.

Po magistro studijų Lietuvoje, kurį laiką gyvenau ir dirbau Pietų Italijoje. Pro savo langus matydavau nuostabią Sicilijos salą, o laisvalaikiu ten keliaudavau, todėl gimus verslo idėjai, pavadinimo ilgai ieškoti neteko (it. siciliana – „sicilietė“).

"Sicilianos" įkūrėja Eglė Petniūnaitė

Dirbdama vaikų klinikoje pastebėjau, kad daug pacientų turi odos problemų, jiems sunku rasti tinkamas odos priežiūros priemones. Gydytojai net ir patiems mažiausiems rekomenduodavo „Sterilfarmos“ produktus. Pati turėdama itin sausą ir jautrią odą, netrukus ėmiau mėgautis šio gamintojo vonios ir dušo gelio bei purškiamojo aliejaus privalumais. Šie produktai man tiko, juos išbandė ir pamėgo mano šeima.

Vienos kelionės metu nuvykau į „Sterilfamą“, susipažinau su jos įkūrėju ir vadovu. Nustebinusi savo žiniomis apie jų gaminamus produktus, gavau darbo pasiūlymą, kuris netrukus išsivystė į verslo idėją ir bendradarbiavimą.

Šiuo metu platiname „Sterilfarmos“ natūralią kosmetikos ir higienos prekių liniją „Unico“. Tai unikalių produktų asortimentas, gaminamas iš natūralių sudėtinių dalių. Ši prekių linija sukurta pačiai jautriausiai – kūdikio – odai, todėl tinkama kiekvienam, turinčiam jautrią, sausą, ypatingos priežiūros reikalaujančią odą.

"Sterilfarmos" gaminama natūralios kosmetikos linija "Unico"

Pirmaisiais veiklos mėnesiais labai organiškai mūsų prekių asortimentą papildė dar viena prekių kategorija – natūralios Viduržemio jūros kempinės. Šiuo metu jų gavyba ir platinimas užima daugiausia mūsų laiko ir pamažu tampa pagrindine veikla. Tai visiškai natūralus produktas, augantis šiltuosiuose Viduržemio jūros vandenyse. Mūsų kempinės renkamos ir apdirbamos rankomis, todėl kiekviena jų yra unikali, išsaugojusi visą pluoštą mineralų ir vis dar kvepianti jūra.

Natūralios Viduržemio jūros kempinės yra:

  • ekologiškos,
  • hipoalerginės,
  • atsparios nešvarumams,
  • ilgalaikės,
  • renkamos iš atsinaujinančių šaltinių,
  • biologiškai suyrančios,
  • be cheminių medžiagų, dažiklių ar dirbtinių priedų.

Jūros kempinės dažniausiai naudojamos kūno ar veido priežiūrai, tačiau jų naudojimo sritys įvairios: dailė, amatai, jautrių meno objektų restauravimas, sienų ir baldų dekoratyvusis dažymas, įvairių paviršių valymas, gyvūnų priežiūra.

"Sicilianos" natūralios Viduržemio jūros kempinės

Mūsų produktų visada gali įsigyti šioje el. parduotuvėje ir mūsų partnerių fizinėse parduotuvėse. Be to, mes dažnai dalyvaujame įvairiose parodose, mugėse, tad sek naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje! :)

Nuolat ieškome prekybos partnerių bei platintojų Lietuvoje ir užsienyje. Nori bendradarbiauti? Turi idėjų? Susisiek!